Wysyłki i zwroty

Dostawa

  • Za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL - jest to najszybszy sposób dostawy (możliwość dostarczenia w 24h).
  • Odbiór osobisty

Warto wiedzieć o przesyłce:

Kurierzy w pierwszej kolejności obsługują firmy oraz instytucje, dlatego korzystne może okazać się podanie adresu miejsca pracy. Podanie numeru telefonu ułatwi kurierowi kontakt.

Wszelkie pytania dotyczące wysyłki prosimy kierować na adres sklep@fotopoker.pl lub telefonicznie pod numer +48 17 250 28 288. Nie zostawiamy naszych klientów samych sobie, interweniujemy w sprawie opóźnionych lub zaginionych przesyłek.

Celem zmaksymalizowania szansy by zakupy dotarły do Ciebie na następny dzień należy:

  • złożyć zamówienie do godziny 13:00
  • wybrać pobranie, jako formę płatności (w takim wypadku nie musimy czekać na wpłynięcie pieniędzy na konto, natychmiast realizujemy zamówienie)
  • skorzystać z firmy kurierskiej “UPS”

W dużych miastach większość tak zamówionych przesyłek dotrze w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku mniejszych miejscowości czas dostarczenia może przedłużyć się o kilka dni.

W wyjątkowych, niezależnych od nas sytuacjach czas dotarcia wysyłki może ulec przedłużeniu o kilka dni (szczególnie w okresie świątecznym).

Zwroty / Wymiana

Czy mogę zwrócić towar i w jakim terminie?

Zwrot przysługuje jeśli jesteście Państwo konsumentami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zwrot przysługuje zgodnie z przepisami prawa w przypadku zawarcia umowy na odległość (tj. poprzez naszą stronę internetową, telefonicznie, faksem lub za pomocą poczty elektronicznej). Prawo zwrotu przysługuje także w przypadku, gdy zamówienie dokonane zostało na odległość, a odbiór towaru następuje w naszym sklepie stacjonarnym.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Sposoby poinformowania nas o odstąpieniu od umowy lub zwrocie.

Państwo mogą odstąpić od umowy przez złożenie stosownego oświadczenia. Jego forma może być dowolna, ale dla celów dowodowych najlepiej uczynić to na piśmie.

Preferowane sposoby dostarczenia oświadczenia:

  • wydrukuj i wypełnieni formularza (pobierz)
  • wysłanie wiadomości email ze skanem oświadczenia na adres sklep@fotopoker.pl (koniecznie podaj nr zamówienia, data odbioru przesyłki, jaki towar jest zwracany)
  • przesłanie oświadczenia na papierze, w paczce, razem ze zwracanym towarem

Aby zagwarantować Państwu dotrzymanie terminu odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.