search

4x AA LR6 DURACELL OPTIMUM 4szt

14,39 zł
Brutto

Nowa Duracell Optimum. Nasza najlepiej działająca bateria alkaliczna AA. Najbardziej przełomowa innowacja Duracell, całkowicie nowa bateria alkaliczna Duracell Optimum, posiada nowy system katod, który może zapewnić nawet 30x DŁUŻSZE ŻYCIE¹ w niektórych urządzeniach lub WIĘKSZĄ MOC² w innych urządzeniach. Duracell Optimum. DŁUŻSZE ŻYCIE ¹ lub WIĘKSZA MOC ²

Ilość
W magazynie

DŁUŻSZE ŻYCIE: Duracell Optimum działa dłużej niż poprzednie Duracell Alkaline w urządzeniach o średnim i wysokim poborze prądu³. Na przykład umożliwia wykonanie do 600 zdjęć aparatem Fujifilm Instax mini 11⁴ lub dłuższą grę za pomocą bezprzewodowego kontrolera XBOX⁵.

WIĘKSZA MOC: W innych urządzeniach Duracell Optimum zapewnia większą moc niż inne baterie alkaliczne Duracell, aby działały lepiej² – np. silniki działają szybciej w urządzeniach takich jak niektóre zdalnie sterowane samochody. Twój śrubokręt Black+Decker będzie mocniejszy, dzięki czemu szybciej złożysz meble do samodzielnego składania⁶.

Optymalna wydajność w połączeniu z optymalnym opakowaniem Nowe i innowacyjne opakowanie Duracell Optimum w stylu „książki” wewnątrz ma kartonowe okienko i organizer, co oznacza koniec z bateriami poniewierającymi się w kuchennej szufladzie! Zamiast tego Twoje baterie są wygodnie i bezpiecznie przechowywane, do czasu kiedy będziesz ich potrzebować. A gdy baterie się wyczerpią, możesz je bezpiecznie w nim przechowywać, będą gotowe do przyszłego recyklingu. Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu i zawiera 0% plastiku.

Opis

Rozmiar baterii
AA
Ilość baterii
4 szt.
Typ baterii
Alkaliczna
Kod EAN
5000394158696

Może ci się spodobać również

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.