search

Drukarka Fujifilm Instax Share SP-3 Czarna

935,00 zł
Brutto

Nowy model mobilnej drukarki SP-3 to szybki i wygodny wydruk zdjęć z zachowaniem wysokiej jakości.

To także druk na filmie instax SQUARE - czyli w bardzo popularnym ostatnio kwadratowym formacie, który w maju tego roku wzbogacił serię filmów instax.

Przy proporcjach kadru 1:1 uzyskuje się artystyczny efekt kwadratowego układu kadru.

Ceniony od dawna przez miłośników fotografii kwadratowy format staje się obecnie popularny wśród użytkowników smartfonów – a przy tym jest de facto standardowym formatem w mediach społecznościowych np. na Instagramie.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Cechy i funkcje

Natychmiastowe zdjęcia drukowane ze smartfonów iPhone i Android™ poprzez aplikację instax SHARE.

Zdjęcia wyróżniają się wysoką rozdzielczością 800 x 800 punktów / 318 dpi, co pozwala na szczegółowe odwzorowanie odcieni kolorystycznych czy też wyrazu twarzy na portretach. Wydruki wiernie odzwierciedlają charakter fotografowanych obiektów.

Produkt wyposażony jest w funkcję Image Intelligence, technologię przetwarzania obrazu, która automatycznie ustawia optymalną jasność odbitki podczas drukowania.

Ekspozycja ma miejsce podczas wysyłania zdjęcia, co sprawia, że odbitka powstaje zaledwie w ciągu 13 sekund.

Nowe szablony dodane do aplikacji instax SHARE.

My Template

Funkcja, która sprawia, że użytkownicy mogą dodawać do zdjęć tekst, a także swobodnie, przesuwając suwaki, określać jego kolorystykę, rozmiar i zaciemnienie. (Dostępne tylko wraz z SP-3.)

Szablon Collage (Kolaż)

Funkcja pozwala użytkownikom na wydrukowanie od 2 do 9 zdjęć na jednym arkuszu. Można w ten sposób wydrukować kolekcję zdjęć ze szczególnego dnia lub połączyć ze sobą zdjęcia o określonej tematyce.

Szablon Split (Podział)

Możliwość pokazania jednego zdjęcia na wielu natychmiastowych odbitkach. Funkcja pozwala na tworzenie zdjęć o różnej stylistyce. Możliwość podzielenia krajobrazu na dwa zdjęcia instax, by uzyskać jeden duży wydruk.

Szablon SNS

Szablon drukuje zdjęcia, które zostały załadowane do serwisów społecznościowych (SNS). Funkcja druku zdjęć powiązana z serwisem społecznościowym umożliwia dołączenie do wydruku swojego zdjęcia profilowego czy też liczby otrzymanych "like'ów".

Szablon Real Time ("W czasie rzeczywistym")

Gdy wybrany zostanie ten szablon i zostanie wykonane zdjęcie, wówczas w kadrze pojawią się wskazania dotyczące daty, miejsca, pogody, temperatury i wilgotności. Doskonale sprawdza się to przy zdjęciach z podróży czy w sytuacji, kiedy uwieczniasz na zdjęciach, jak rosną Twoje dzieci.

Prosta, a zarazem wyrafinowana konstrukcja o nowoczesnej formie, ostrych liniach i wyrazistej kolorystyce.

Urządzenie wyposażone jest w akumulator ładowany poprzez port micro USB port. Po pełnym naładowaniu akumulatora można wykonać około 160 zdjęć.

Użytkownicy mogą drukować zdjęcia bezpośrednio z cyfrowego aparatu fotograficznego Fujifilm.

Opis

Kod EAN
4547410356953
Model
Share
Stan
Nowy
Rodzaj
Drukarka

Może ci się spodobać również

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.