search

Obiektyw Sigma Canon 70mm/2.8 MACRO

2 390,00 zł
Brutto

Sigma 70/2.8 DG ART MACRO

W obiektywie SIGMA 70 mm F2.8 zastosowano skomplikowany układ optyczny zapewniający nową jakość rozdzielczości i kolorystyki zdjęć. Aby zapewnić niespotykaną dotąd jakość obrazu, inżynierowie marki SIGMA zaprojektowali obiektyw z wysuwanym przednim tubusem.

Nowe możliwości w fotografii makro !

Ilość
Obecnie brak na stanie

Kluczowe cechy

W obiektywie SIGMA 70 mm F2.8 zastosowano skomplikowany układ optyczny zapewniający nową jakość rozdzielczości i kolorystyki zdjęć. Aby zapewnić niespotykaną dotąd jakość obrazu, inżynierowie marki SIGMA zaprojektowali obiektyw z wysuwanym przednim tubusem. Takie rozwiązanie pozwoliło podnieść szeroko rozumianą wydajność optyczną obiektywu. W parze z ostrością uzyskujemy możliwość swobodnego stosowania soczewek ze specjalnych szkieł odpowiedzialnych za korektę wszelkich aberracji. Napęd AF realizowany jest przez nowy silnik prądu stałego, zapewniający szybką i płynną pracę obiektywu, jednocześnie umożliwiając ręczne doostrzanie bez konieczności przełączania w tryb MF. Cały system pracuje z odpowiednią prędkością i precyzją tak istotną w fotografii macro. Stworzenie obiektywu SIGMA 70 mm F2.8 DG | Art wyznaczyło nowe możliwości w fotografii macro.

Dodatkowo

Obiektyw posiada oprogramowanie kompatybilne z systemem korekt obrazu zaimplementowanym w aparatach Canon, z lampą Sigma EM-140 DG oraz konwerterami SIGMA 1.4 oraz 2.0. Na konstrukcję optyczną tego obiektywu składa się 13 soczewek ustawionych w 10 grupach. Zostało tu zastosowane 5 elementów specjalnych: dwie soczewki z niskodyspersyjnego szkła SLD oraz dwie soczekwki FLD wykonane ze szkła o właściwościach fluorytu, jak i dwie soczewki asferyczne. FLD - szkło o ultra niskiej dyspersji, które oferuje wydajność na najwyższym poziomie, a jego właściwości są podobne do fluorytu. SLD - szkło o niskiej dyspersji mające na celu minimalizację aberracji chromatycznej.

Obudowa

Podwyższonej odporności na zachlapania i przenikanie kurzu. Kołowa przysłona zapewniająca przyjemny bokeh. Szybki i cichy mechanizm AF z możliwością ręcznego doostrzania bez konieczności przełączania w tryb MF. Możliwości personalizacji przy pomocy USB DOCK (nie występuje w mocowaniu Sony E). Możliwość odpłatnej konwersji mocowania. Mosiężny, wytrzymały bagnet mocujący. „Made in Japan” wykonano z dużą starannością i kontrolą jakości.

Parametry obiektywu:

Kołowa przysłona zapewniająca przyjemny bokeh.
Szybki i cichy mechanizm AF z możliwością ręcznego doostrzania bez konieczności przełączania w tryb MF.
Możliwość odpłatnej konwersji mocowania.
Mosiężny, wytrzymały bagnet mocujący.
„Made in Japan” wykonano z dużą starannością i kontrolą jakości.
Średnica filtra: 49 cm
Waga: 515g

Zestaw zawiera: obiektyw, pokrywki (dekielki)

Opis

Kod EAN
085126271541
Model
Canon
Stan
Nowy
Rodzaj
Obiektyw
Ogniskowa
50 - 100 mm
Przysłona
1.5 - 3.0 (f)
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.