search

Obiektyw Canon RF 50 mm F1.8 STM

799,00 zł
Brutto

Canon RF 50 mm F1.8 STM

Model RF 50mm F1.8 STM to szybki, cichy i niedrogi obiektyw stałoogniskowy zapewniający duże możliwości twórcze

Ilość
Obecnie brak na stanie

Canon RF 50 mm F1.8 STM

Kompaktowy i bardzo uniwersalny obiektyw stałoogniskowy RF zapewniający obraz o wysokiej jakości. Szeroki otwór przysłony umożliwia skuteczną pracę w warunkach słabego oświetlenia, dzięki czemu można używać tego obiektywu przez cały dzień – nawet wtedy, gdy poziom oświetlenia spada. Dzięki stałej ogniskowej 50 mm, która zapewnia neutralną perspektywę, i możliwości wyostrzania z wyjątkowo małej odległości, a tym samym fotografowania szczegółów bliskich obiektów, wkrótce odkryjesz nowe możliwości twórcze i zaczniesz fotografować na wyższym poziomie zaawansowania. Obiektyw jest mały, lekki i cichy dzięki przeprojektowanemu pod katem mocowania RF układowi optycznemu oraz silnikowi STM, który idealnie sprawdza się w przypadku użytkowników rozwijających fotograficzne umiejętności.

Atrybuty

Możesz tworzyć artystyczne, efektowne zdjęcia przy niższej czułości ISO dzięki dużemu otworowi przysłony f/1,8, z ostrym obiektem na atrakcyjnie rozmytym tle. Waga 160 g i długość 40,5 mm sprawiają, że jest to bardzo małe i lekkie rozwiązanie do codziennego fotografowania aparatami serii EOS R (nie trzeba stosować adaptera). Model RF 50mm F1.8 STM to niedrogi sposób na bardziej kreatywną pracę. Doskonałe nadaje się do tworzenia portretów w świetle otoczenia, zapewniając naturalną, uatrakcyjniającą obiekt perspektywę.

Technologia silnika krokowego (STM) umożliwia płynne i niemal bezgłośne ustawianie ostrości, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku zdjęć i filmów. Z kolei powłoka Super Spectra na elementach obiektywu zapewnia obraz o wysokiej jakości.
Minimalna odległość ogniskowania modelu RF 50mm F1.8 STM wynosi 30 cm – jest ona o 5 cm mniejsza niż w przypadku popularnego obiektywu EF 50mm f/1.8 STM. Obraz po lewej stronie został zarejestrowany obiektywem EF 50mm z wyostrzaniem na odległość 35 cm, a obraz po prawej stronie – obiektywem RF 50mm F1.8 STM z wyostrzaniem na odległość 30 cm.


Parametry obiektywu:

Obiektyw z mocowaniem RF - przeznaczony do bezlusterkowców. Zakres przysłony od f/1,8 do f/22 Dodatkowy konfigurowalny pierścień Cichy, szybki i płynny AF STM

Zestaw zawiera:
RF 50mm F1.8 STM, Dekiel na obiektyw, Dekiel przeciwkurzowy RF, Instrukcja obsługi

Opis

Kod EAN
4549292181623
Model
Canon
Stan
Nowy
Rodzaj
Obiektyw
Ogniskowa
0 - 50 mm
Przysłona
1.5 - 3.0 (f)
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.