search

Aparat Olympus OM-1 + 12-40mm PRO II

9 998,00 zł
Brutto

Olympus OM-1 + 12-40mm PRO II

Jako flagowy system bezlusterkowego systemu OM, OM-1 jest wyposażony w najnowszą technologię, pozwala realizować Twoje najbardziej kreatywne pomysły. Weź go do ręki i zachwyć się kompaktowymi rozmiarami, naturalnym dopasowaniem do dłoni i niewielką wagą.

Uwolnij się od ciężkich, nieporęcznych aparatów i statywów dzięki najlepszemu na świecie systemowi stabilizacji obrazu, który umożliwia robienie ostrych zdjęć z ręki nawet przy słabym oświetleniu.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Stworzony do robienia zdjęć, które robią wrażenie.
Rzeczywiste kolory, ostrość i wyraźny kontrast. OM-1 zapewnia światowej klasy jakość obrazu zdjęcie po zdjęciu.

Stacked BSI Live MOS Sensor

Nasza Warstwowa Matryca BSI Live MOS to krok naprzód w zakresie jakości obrazu. Wykorzystuje rewolucyjny nowy sposób rozmieszczania elementów obrazowania, aby wpuścić więcej światła, zwiększając wydajność przy słabym oświetleniu. Twoje zdjęcia będą miały zapierającą dech w piersiach rozdzielczość, niski poziom szumów i większą dynamikę obrazu, od cieni po światła.

Fotografowanie przy słabym oświetleniu

Koniec z problemami z fotografowaniem w pomieszczeniach lub w innych sytuacjach przy słabym oświetleniu. Posiada standardowy zakres ISO do 25600. Możesz zwiększyć czułość ISO do 102 400 i robić dobrze naświetlone zdjęcia w najtrudniejszych warunkach.

Przestań się martwić o drgania aparatu, nawet przy długich czasach otwarcia migawki. Spędziliśmy dziesięciolecia opracowując najskuteczniejszy na świecie system stabilizacji obrazu, dzięki czemu możesz uwolnić się od statywów i innego sprzętu stabilizującego, robić spektakularne zdjęcia z ręki, przy użyciu teleobiektywu i makro. Kompensuje do 8 stopni EV*. Eliminuje drgania aparatu nawet przy długich czasach otwarcia migawki. Rób poprawnie naświetlone, nieporuszone zdjęcia nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

 TruePic X

OM-1 jest wyposażony w najnowocześniejszy układ przetwarzania obrazu TruePic X, który współpracuje z matrycą Stacked BSI Live MOS. TruePic X zapewnia niesamowitą szybkość uruchamiania i zapisywania , niezwykle szybki autofokus i fotografowanie sekwencyjne. Oprócz szybkości, ten ulepszony układ przetwarzania podnosi poprzeczkę jakości obrazu. Ciesz się realistycznymi kolorami i niezrównaną ostrością. Tak inteligentny, że praktycznie myśli za Ciebie. OM-1 oferuje olśniewający wachlarz zaawansowanych technologii, które pozwalają Ci skoncentrować się na uzyskaniu pożądanego ujęcia za każdym razem.

Live ND

Po co filtry ND, gdy Twój aparat ma je wbudowane? Tryb Live ND w OM-1 zapewnia działanie do ND64, zapewniając szeroki zakres możliwości. Przed wykonaniem zdjęcia można wyświetlić w wizjerze efekty spowolnienia migawki.

High Res Shot z ręki

Czasami potrzebujesz po prostu większej rozdzielczości niż obraz 20 MP. Teraz możesz zrobić ujęcie 50 MP za naciśnięciem jednego przycisku. Co więcej, nie będziesz potrzebować statywu ani innego sprzętu stabilizującego. Po prostu trzymaj aparat i naciśnij spust migawki. OM-1 automatycznie wykonuje 12 zdjęć i natychmiast łączy je w jedno zdjęcie o wysokiej rozdzielczości ze spektakularnymi szczegółami.

Live Composite

Każdy fotograf wie, jak trudne jest robienie zdjęć z długimi czasami ekspozycji. Ale tryb Live Composite ułatwia to dzięki naszemu wewnętrznemu systemowi stabilizacji obrazu. Efektowne ujęcia korków ulicznych, fajerwerków lub malowanie światłem można teraz robić z ręki. Aparat wykonuje serię ciągłych zdjęć z tym samym czasem naświetlania, a następnie łączy je wszystkie w jedno ujęcie.

Focus Stacking

Focus Stacking nadaje Twoim zdjęciom zupełnie nowy artystyczny wymiar, zapewniając ostrość od pierwszego planu do tła. Powstaje, gdy OM-1 automatycznie wykonuje serię ujęć, a następnie łączy je w jeden połączony obraz. Focus Stacking Mode jest najczęściej używany w makrofotografii, aby zwiększyć głębię ostrości i dodać dramatyzmu obrazom owadów, pajęczyn i kwiatów. Użycie w fotografii krajobrazowej może pomóc w przekazaniu atmosfery miejsca.

Ekspozycyjny HDR

Teraz Twoje zdjęcia będą miały szerszy i większy zakres dynamiczny z wyjątkowym kontrastem i wyrazistością. Zobaczysz ciemniejsze cienie i jaśniejsze światła, aby stworzyć bardziej atrakcyjne wizualnie ujęcia.

Cicha migawka

Czasami cisza jest najlepsza. Ten poręczny tryb wyłącza wszystkie dźwięki migawki i elektroniczne — idealne, gdy potrzebujesz ciszy w dyskretnych sytuacjach.

Szybkość, która przekracza Twoje oczekiwania.

Są szybkie aparaty. I jest OM-1. Przekonasz się, że ma wystarczającą szybkość, aby z łatwością uchwycić wszystkie szybko poruszające się obiekty.

Szybkie odświeżanie wizjera 120 kl./s

Zobacz świat takim, jakim jest naprawdę, dzięki naszemu wizjerowi elektronicznemu. Pracuje z podglądem na żywo 120 kl./s, zapewniając krystalicznie czysty obraz przy słabym oświetleniu lub nawet w ciemności. Prawie 6 milionów punktów oferuje spektakularną rozdzielczość, a opóźnienie wyświetlania ledwie wyczuwalne 0,005 sekundy dotrzymuje kroku najszybciej poruszającym się obiektom.

Udoskonalona funkcja AI detection AF

Skoncentruj się na kadrze zamiast na ustawianiu ostrości. OM-1 jest w stanie samodzielnie wykrywać i utrzymać ostrość na określonych obiektach. Ta funkcja nazywa się AI detection AF. Wybierasz odpowiedni tryb: samochód, samolot, pociąg, pies/kot lub ptak, aparat rozpoznaje w kadrze obiekt i automatycznie wychwytuje, a następnie ustawia ostrość. Komponujesz ujęcie, a aparat zajmuje się resztą.

Pro Capture 120 kl./s

Trudno zareagować na oczekiwaną akcję w ułamku sekundy. Z pomocą idzie nasz tryb Pro Capture. Po naciśnięciu przycisku migawki do połowy aparat rozpoczyna buforowanie serii zdjęć z szybkością 120 kl./s. W chwili zauważenia akcji naciśnij do końca spust migawki a aparat zapisze ten moment wraz z 70 wcześniejszymi klatkami. Nigdy więcej nie przegapisz zdjęcia z powodu zbyt wolnej reakcji

Powiedz pyłowi nie

Fotografowanie w zapylonym, brudnym otoczeniu zawsze stanowi wyzwanie. OM-1 to ułatwia. Nasz Supersonic Wave Filter (filtr ultradźwiękowy) utrzymuje matrycę w czystości, dzięki czemu zdjęcia są wolne od niechcianych artefaktów. Oscyluje 30 000 razy na sekundę, strzepuje kurz i brud z matrycy. W efekcie masz nieskazitelne zdjęcia.

Migawka

OM-1 jest dostarczany z jedną z najtrwalszych migawek w branży. Została przetestowana pod kątem niezawodności dla 400 000 uruchomień. Dzięki długiej żywotności migawki można liczyć, że zawsze będzie działała doskonale.

Nowa bateria BLX-1 i ładowanie w podróży

Dzięki długiej żywotności baterii można pracować przez wiele godzin. Aparat jest dostarczany z naszym nowym akumulatorem litowo-jonowym BLX-1 o dużej pojemności, który umożliwia wykonanie 520 zdjęć. Można także korzystać z aparatu podczas ładowania baterii, dzięki czemu praca nie musi się kończyć. Opcjonalnym akcesorium jest ładowarka ładująca dwa akumulatory jednocześnie.

Zaktualizowany interfejs menu

Znalezienie żądanej funkcji jest o wiele łatwiejsze, szczególnie dla początkujących użytkowników. Menu jest bardziej intuicyjne, dzięki czemu oszczędzasz czas i fotografujesz wydajniej.

Ocena obrazu w aparacie

Ta funkcja pomaga zaoszczędzić czas podczas edycji zdjęć. Można oznaczyć zdjęcie jedną do pięciu gwiazdek co pozwala szybciej sortować obrazy w postprodukcji.

OI.Share

Nasza bezpłatna aplikacja na smartfony nazywa się OI.Share i wykorzystuje Wi-Fi do bezproblemowego łączenia się z aparatem. Można błyskawicznie przesyłać zdjęcia i filmy, przesyłać obrazy do serwisów społecznościowych i zdalnie obsługiwać aparat.

Fotografowanie w studio

Jeśli fotografujesz w studio, docenisz możliwość użycia OM Capture do podłączenia OM-1 do laptopa lub monitora w celu szybkiego przeglądania zdjęć. Dokonuj zmian na bieżąco i pracuj z większą produktywnością.

Połączenie urządzenia mobilnego BLE

Bluetooth Low Energy (BLE) pomaga oszczędzać zużycie energii baterii w aparacie. Jest to połączenie Bluetooth, które dopóki nie jest potrzebne, pozostaje w trybie uśpienia lub niskiego zużycia energii, co wydłuża działanie baterii aparatu.

OM Workspace

Uaktualniliśmy nasze popularne oprogramowanie do zarządzania i edycji zdjęć. Dzięki temu postprodukcja jest łatwiejsza i wydajniejsza.

Nagrywaj filmy, wobec których nikt nie pozostanie obojętny.

Wyposażony we wszystkie funkcje potrzebne do tworzenia filmów 4K z kinową jakością. Nagrasz filmy z doskonałą ostrością i wysokim zakresem dynamicznym, wobec których nikt nie pozostanie obojętny.

Specyfikacja

Zdjęcia seryjne 120 klatek na sekundę AF z detekcją fazy, 1053 punkty wszystkie krzyżowe klasa uszczelnienia IP53 skuteczność stabilizacji 8.0 EV matryca BSI Live Mos procesror TruPic X film Hi Res 4K 60P 5-osiowa stabilizacja obrazu w korpusie Live Compostite.

Zestaw zawiera:

Aparat OM-1, M.ZUIKO DIGITAL ED 12‑40MM F2.8 PRO II, BLX‑1 Bateria litowo-jonowa wielokrotnego ładowania, F‑7AC Zasilacz sieciowy, Pasek na ramię, Zakrywka mocowania obiektywu w korpusie Mikro Cztery Trzecie (BC‑2), EP‑18, CB‑USB13 Kabel USB, CP‑2 Osłona kabla, Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna

Opis

Kod EAN
4545350053871
Stan
Nowy
Rodzaj
Aparat
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.