search

Olympus Uchwyt Grip z zasilaniem HLD-9

999,00 zł
Brutto

Olympus HLD‑9

Odporność na pył, zachlapania i niskie temperatury (nawet do ‑10°C) oraz nowa, ergonomiczna konstrukcja to zalety, dzięki którym uchwyt HLD‑9 zapewnia wygodę użytkowania i oczekiwaną niezawodność aparatu Olympus OM‑D E‑M1 Mark II. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Olympus Grip HLD-9

Uchwyt HLD‑9 zapewnia zasilanie z litowo‑jonowej baterii BLH‑1 umieszczonej w korpusie aparatu oraz drugiej dodatkowej w uchwycie HLD‑9. Z tyłu uchwytu HLD‑9 znajdują się przyciski sterowania, dwa pokrętła i dwa przyciski funkcyjne, które są identyczne z tymi umieszczonymi na obudowie aparatu. Ich układ zwiększa ergonomię niezależnie od poziomego lub pionowego położenia aparatu. Opcjonalny zasilacz AC‑5 zwiększa komfort pracy w sytuacjach, gdy aparat jest włączony przez dłuższy czas, bez obawy o stan naładowania baterii. Można również zastosować pasek GS‑5 (opcjonalny), który ułatwia trzymanie aparatu z zamontowanym teleobiektywem. Można również jednocześnie korzystać z paska na ramię.

Ergonomiczna konstrukcja, pewny uchwyt i większa stabilność Dedykowane przyciski i pokrętła sterujące oraz przyciski funkcyjne Odporny na kurz, zachlapania oraz mróz Główne i pomocnicze pokrętło ustawień Umożliwia zastosowanie jednej dodatkowej baterii BLH‑1 Dwa przyciski Fn (programowane oddzielnie od przycisków Fn korpusu) Kompatybilne z aparatem Olympus OM‑D E‑M1 Mark II

Opis

Kod EAN
4545350050894
Stan
Nowy
Rodzaj
Uchwyt
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.