search

Obiektyw Olympus M.Zuiko 12 mm f/2.0 ED

3 599,00 zł
Brutto

Obiektyw Olympus M.Zuiko 12 mm f/2.0 ED

Wyróżniający się atrakcyjnym wyglądem ten wysokiej jakości obiektyw o eleganckim metalowym korpusie jest idealny do godnych pozazdroszczenia ujęć wykonywanych w różnych sytuacjach z rozmaitymi ustawieniami. Poza ty, że wspaniale sprawdza się przy zdjęciach krajobrazowych dzięki swej wyrazistości optycznej i precyzji, równie dobrze może być wykorzystywany w sytuacjach słabego oświetlenia, a także w miejscach, gdzie używanie lampy błyskowej lub statywu jest zabronione bądź niepraktyczne.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Obiektyw Olympus M.Zuiko 12 mm f/2.0 ED

Niezależnie od swych kompaktowych wymiarów obiektyw zapewnia znakomitą jakość obrazu oraz maksymalny otwór przysłony wynoszący 1:2.0. Również każdy fan spontanicznych zdjęć sytuacyjnych pokocha ten obiektyw. Pozsiada on specjalny mechanizm dla tego rodzaju zdjęć. Uaktywnia się go pociągając do tyłu pierścień ustawiania ostrości i wówczas mając wskazania głębi ostrości i odległości użytkownik może ustawiać ostrość nie patrząc nawet na ekran aparatu. Inną ciekawą innowacją są powłoki ZERO (ZUIKO Extra-low Reflection Optical), które zmniejszają o połowę, w porównaniu z konwencjonalnymi powłokami, rozpraszające i niepożądane refleksy świetlne.

Specyfikacja dodakowa

Mechanizm ustawiania ostrości dla spontanicznych zdjęć sytuacyjnych Wszechstronny szerokokątny obiektyw o stałej ogniskowej Doskonały design wraz z metalową obudową Doskonała jakość obrazowania Nowe zaawansowane wielokrotne powlekanie Niezwykle szybki AF z technologią MSC

Zestaw zawiera:

Obiektyw, tylna zakrywka obiektywu Mikro Cztery Trzecie (LR‑2), karta gwarancyjna, instrukcje obsługi

Opis

Kod EAN
4545350047382
Model
Olympus
Stan
Nowy
Rodzaj
Obiektyw
Ogniskowa
0 - 50 mm
Przysłona
1.5 - 3.0 (f)
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.