search

Obiektyw Olympus M.Zuiko 45 mm F/1.8 B

1 299,00 zł
Brutto

Olympus M.ZUIKO DIGITAL 45 mm f/1.8 Macro Premium Black

Stylowy, w atrakcyjnej cenie, wydajny obiektyw stałoogniskowy idealny do zdjęć portretowych z ładnie rozmytym tłem i żywymi kontrastami uzyskanymi dzięki jasnej przysłonie. Nadaje się także do nagrywania wysokiej jakości filmów dzięki szybkiemu ustawianiu ostrości. Posiada kompaktową, stylizowana na metal obudowę i wymienialny pierścień dekoracyjny, który możesz kolorystycznie dopasować do swojego aparatu.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Dynamiczna głębia i rozmycia

Obiektyw stałoogniskowy, który doskonale sprawdza się przy fotografii portretowej, dając możliwość wyeksponowania pierwszego planu poprzez rozmycie tła z pięknym efektem bokeh. Jasna przysłona 1:1.8 pozwala uzyskać płytką głębie ostrości zarówno na zdjęciach, jak i w filmach.

Szybki i cichy AF

Mechanizm MSC ( Movie & Still Compatible) pozwala na szybkie i dokładne ustawianie ostrości, dzięki doskonale zaprojektowanej konstrukcji. Soczewka ustawiająca ostrość poruszana jest za pomocą śruby ślimakowej, a nie przekładni, które są zazwyczaj źródłem hałasu.

Najlepsza jakość, atrakcyjna cena

Ten wydajny, szybki obiektyw portretowy doskonale sprawdza się w każdych warunkach oświetleniowych. Zapewnia głębie i czystość obrazu połączone z najwyższą jakością i jest niezbędnym elementem w zestawie każdego fotografa – a to wszystko w atrakcyjnej cenie.

Specyfikacja dodatkowa

Kolor : Srebrny Duży otwór przysłony 1:1.8 Doskonały stosunek jakości do ceny Piękny bokeh Kompatybilny ze wszystkimi aparatami OLYMPUS PEN oraz OM-D, a także z innymi aparatami systemu Mikro Cztery Trzecie

Zestaw zawiera:

Obiektyw, LC‑37B Zakrywka obiektywu, tylna zakrywka obiektywu Mikro Cztery Trzecie (LR‑2), pierścień ozdobny (DR‑40), karta gwarancyjna, instrukcje obsługi

Opis

Kod EAN
4545350044138
Model
Olympus
Stan
Nowy
Rodzaj
Obiektyw
Ogniskowa
0 - 50 mm
Przysłona
1.5 - 3.0 (f)
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.